Знайомства

Знайди приємного співрозмовника на сайті знайомств Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Жителі Макіївки славлять своє місто

Офіційною датою заснування Макіївки вважається 1690р., яка збігається з виникненням селища Ясинівка, де проживали запорізькі козаки. Пізніше неподалік з'явилися й інші козацькі поселення - Нижня Кринка, Землянки, Макіївка і Щеглово. З часом адміністративним, торгово-промисловим і культурним центром стає селище Дмитрієвський, який в 1917р. отримує статус міста. У 1931р. Дмитріївськ був перейменований в Макіївку.

Місто Макіївку називають індустріальною перлиною краю або «Донбасом в мініатюрі». Місто славиться виробництвом вугілля, коксу, металу, труб, складної техніки. Жителі Макіївки люблять своє місто, разом долають труднощі і разом святкують перемоги, разом радіють і сумують.

Важлива подія для городян - акція «Макіївська весна», коли підводяться підсумки роботи за рік і вшановуються колективи, установи, організації, а також працівники, які внесли вагомий внесок у розвиток різних галузей народного господарства.

 

Життя самотніх сердець і сімейних пар в Макіївці

Макіївка - один з найбільших промислових центрів України, місто обласного підпорядкування з населенням 429,4 тисячі чоловік. На 1000 жінок тут припадає 826 чоловіків. Вік, у якому чисельність чоловіків і жінок стає рівною, становить 30-34 роки, а після 35-ти років спостерігається перевага представниць прекрасної статі, що ускладнює пошук супутника життя.

Стало звичайним явищем, що третина шлюбних відносин закінчується розлученнями. Щоб зберегти нові сім'ї, в РАЦСах Макіївки організували тренінги для майбутніх молодят, де вони пробують себе в ролі подружжя і розглядають можливі ситуації, які здатні негативно вплинути на їхні взаємини. Очікується, що це допоможе зменшити число сімей, що занудьгували у шлюбі і вирішили розірвати свої союзи.

Але ті, хто все ж таки залишився сам, не впадають у відчай, а намагаються познайомитись та влаштувати своє життя, реєструючись на сайтах знайомств в інтернеті, хоча й роблять це з обрежністю, пам'ятаючи досвід невдалих стосунків. Сайт Сумую дає безліч шансів знайти свою "другу половинку", адже тут можна натрапити на анкети самотніх чоловіків ті жінок зі всього світу.

 

Свята в Макіївці - час нових знайомств та приємного спілкування

День улюбленого міста - це велике свято для кожного жителя Макіївки. Організовується цілий ряд цікавих заходів, які радують всіх нудьгуючих незалежно від віку. Це і конкурс «Дивних колясок», в якому беруть участь усі члени родини. Це і Парад наречених, де дами постають у всій своїй красі і, звичайно ж, святковий концерт.

А фестиваль «Макіївка - місто молодих» об'єднує учасників молодіжних колективів з Києва, Донецька, Макіївки та Харцизька. Тут панує дружня атмосфера з новими знайомствами і цікавим спілкуванням. Мета фестивалю - не тільки зібрати і підтримати творчу молодь, а й сприяти розвитку здорового способу життя.

Початок серпня в Макіївці знаменується культурною акцією «Дні Ханжонкова на Батьківщині». Пам'ятник йому встановлено у сквері біля Свято-Георгіївського собору в центрі Макіївки. Цей фестиваль, насамперед, данина пам'яті та поваги одному з видатних земляків, засновнику світового кінематографа Олександру Ханжонкову, а також місце спілкування російських і українських кінематографістів.


Loading...