Знайомства

Познайомитись в Сумах та знайти справжнє кохання на сайті Сумую.уа

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Суми: дами і кавалери у пошуках щастя!

У Сумах - місті на північному сході України, адміністративному центрі Сумської області, - сотні самотніх та одиноких сердець знаходять своїх супутників життя. Цікаво, що навесні багато самотніх чоловіків і жінок разом зі щасливими парами беруть  участь у святкуванні міжнародного Тижня шлюбу. Вона починається в Сумах в День матері і відзначається заходами, присвяченими розвитку інституту сім'ї в Україні. Протягом цього Тижня більш ніж в 20-ти містах країни відбуваються паради щасливих сімей, проводяться церемонії поновлення подружніх обітниць, фестивалі сім'ї, а також семінари та тренінги для подружніх пар. І це радує, адже згідно з даними європейської статистики розлучень, Україна лідирує за кількістю розлучень серед європейських країн. На 1000 жителів України припадає 5,3 розлучення. Змінити таку сумну статистику і підвищити авторитет сім'ї в суспільстві можливо лише об'єднавши зусилля громадських організацій, церкви, журналістів, місцевої влади та просто небайдужих людей.

Що стосується Сум, то згідно зі статистикою, останнім часом в Сумській області було зареєстровано 2405 шлюбів. Так, на кожну тисячу городян доводилося 5,1 шлюбів. Причому, в більшості своїй, сумські чоловіки віддавали перевагу одружуватися в 31 рік, а жінки виходити заміж у 28 років.

 

Де і як знайомляться самотні і одинокі в Сумах

Як правило, самотні та одинокі дами і кавалери у пошуках свого кохання шукають допомоги в інтернеті, реєструючись на таких сайтах знайомств, як Сумую, відвідують клуби знайомств, проводять багато часу в розважальних і культурних закладах міста, беруть участь у різних заходах.

А ще нудьгуючі серця часто приходять до Каменя Любові, встановленому кілька років тому в ніші біля дзвіниці Воскресенського храму. Цей Камінь Любові привезли із Кани, невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно з давньою традицією, це місце вважається щасливим для закоханих. Ті, які доторкнуться до цього Каменя і попросять у Господа, щоб їх любов була такою ж міцною, як ця частина Святої Землі, отримають благословення на щасливу долю і вічне кохання.

 

Самотні серця Сум мріють про кохання

Нудьгуючі самотні чоловіки і жінки, закохані серця і сімейні пари в День міста відзначали знаменну подію - встановлення «Ліхтаря любові» на вулиці Воскресенській. Він має ковану основу, «серце» з кольорового скла і напис "Я чекаю, бо кохаю". І хто знає, скільки самотніх і закоханих сердець ще призначить в цьому особливому місці побачення і зізнається в коханні.

 Нудьгуючим леді і джентльменам також дуже подобаються традиційні феєричні паради наречених, що щорічно проводяться в місті. Вони завжди милуються красивими дівчатами в вінчальних сукнях, які простують по центральним вулицях міста, гуляють у міському парку, на Харківському мосту і біля Альтанки.

Цікаво, що в різних ЗМІ міста з'явилася інформація про перші веловесілля. Молоді сумчани вирішили оригінальним способом зіграти своє весілля. Молодята їхали на велосипедах з табличками «наречений» і «наречена», а до місця церемонії їх проводжали знайомі та друзі. Потім вони влаштували фотосесію і відправилися святкувати весілля у вузькому сімейному колі.

Звичайно, по-різному складаються долі сумчан. Хтось із молоді їде шукати своє щастя в інші краї, а хтось залишається вірний рідним пенатам. В даний час в місті проживає 271 000 чоловік. Суми об'єднують різних за рівнем свідомості людей, серед яких є самотні та одинокі, закохані і щасливі серця. І всі вони мріють про красиве і справжнє кохання, будують грандіозні плани на майбутнє.


Loading...