Знайомства

Знайомства з новими та цікавими людьми на сайті Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Сімферопольські чоловіки носять жінок на руках по «Сходах кохання»

Сьогодні в кримській столиці проживає майже 360 тисяч осіб. При цьому жінок практично на 42 тисячі більше, ніж чоловіків. Тобто, на кожні десять представниць прекрасної статі доводиться всього лише 8 чоловіків. А це означає, що в рідному місті не кожна одинока та самотня дівчина зможе знайти собі нареченого. Тому в пошуках своєї другої «половинки» кримчани реєструються на сайтах знайомств, як от Сумую наприклад, або звертаються в шлюбні агентства.

Цікаво, що за даними одного з популярних пошукових сервісів, майже половина всіх запитів, які чоловіки півострова адресують "всезнаючим духам" інтернету стосуються саме дівчат, жінок та коханих. Зазвичай молоді люди цікавляться, як написати оригінальну СМС-ку дівчині, зізнатися їй у своїх почуттях, повернути кохану і, звичайно ж, де познайомитися і як організувати романтичне побачення.

 

Сімферополь запрошує нудьгуючих туристів познайомитися з містом

Треба сказати, що Сімферополь поряд зі статусом промислового, економічного і транспортного центру автономії є ще й «воротами Криму». Адже кожен сезон через нього проїжджає до 90% відпочиваючих, які вирішили «вирватися» із задушливого мегаполісу і «підзарядитися» енергією моря і сонця. Тут традиційно проводять ділові переговори бізнес-партнери, і щороку сюди з'їжджаються сотні випускників кримських шкіл, в надії отримати гарну освіту.

Красиве місто Криму багате культурними, історичними, археологічними та архітектурними пам'ятками. Тут також чимало цікавих, привабливих місць, де зможуть відпочити і тілом, і душею місцеві романтики та гості курорту.

 

Знайомства, незабутні побачення і перші поцілунки в романтичному Сімферополі

Найчастіше сімферопольці зізнаються в коханні своїм пасія на сходинках "Сходів кохання", що спускаються до набережної річки Салгир. На скелі, уздовж якої «звиваються» сходи можна прочитати «оголошення про знайомство» та вірші «власного написання», присвячені коханій дівчині.

Кажуть, якщо чоловік пронесе на руках свою обраницю через всі 136 сходинок "Сходів любові", то закохана пара обов'язково стане щасливою. І з цим складно посперечатися, адже щоб погодитися на такий подвиг, треба дуже-дуже любити свою дівчину.

Ще одне місце, куди зазвичай приходять самотні городяни і ті, хто вже знайшов свою любов - невеликий сквер з красивою назвою "Чисті ставки". У ньому є невеликі водойми і містки, де, як і в багатьох інших містах країни та світу молодята і закохані вішають на перилах символічні замочки.

Як відомо, Сімферополь - це ще й студентське місто. І один з найвідоміших кримських вузів - Таврійський національний університет імені Вернадського став чудовою прикрасою міста. Квіткові арки, кошики, фонтан, озера, сонячний годинник і скляний ангел на території доглянутого університетського парку приваблюють не лише «замучених» науками студентів, а й закохані парочки, молодят і матусь з дітьми.

Крім того, на думку сімферопольців, романтичним може стати найпростіша лавка в звичайному дворі або нічим не примітне для інших місце, якщо з ним пов'язані приємні, зворушливі спогади про незабутню зустріч, освідчення в коханні або перший поцілунок.


Loading...