Знайомства

Сумую: знайомства в Севастополі, анкети симпатичних жінок та чоловіків

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Севастополь: закохатись можна у будь-якому віці!

Севастополь - місто-герой. Він знаходиться в південно-західній частині Кримського півострова в горбистій місцевості з великою кількістю зручних бухт. Цікаво, що Севастополь був закладений за указом російської імператриці Катерини II в 1783 році. А сьогодні він - найбільший морський торговельний і рибний порт, промисловий, науково-технічний, рекреаційний і культурно-історичний центр.

У Севастополі в останні роки реєструється в середньому 3,5 - 4 тисячі шлюбів. Причому, середній вік жінок, що вступають у шлюб, становить 31 рік, а чоловіків - 34 роки. Найбільш активно прекрасні дами і кавалери виходили заміж і одружувалися у віці 25-29 років. Разом з тим, в місті є як ранні, так і пізні шлюби. Із загального числа 17 жінок і один чоловік уклали шлюб з іноземцями - громадянами США, Канади, Чехії, Німеччини, Греції, Бразилії та інших держав.

Не дивно, що в Севастополі намітилася і стійка тенденція до збільшення народжуваності, що позитивно відбивається на природному прирості населення. Так, за даними перепису населення в місті проживає більше 340 тисяч чоловік.

 

Севастопольські свята любові для нудьгуючих і палаючих сердець

Примітно, що влада Севастополя не забуває як про нудьгуючі і самотні, так і закохані серця. У місті стало доброю традицією оригінально відзначати День закоханих. Шість років поспіль тут організовують флешмоб «Палаючі серця». Суть заходу проста: всі бажаючі приносять з собою маленькі плаваючі свічки, пластикові стаканчики і запальнички і викладають на асфальті у вигляді серця. У цій акції беруть участь сотні севастопольців, причому не тільки молоді хлопці та дівчата, а й самотні  люди старшого віку. Адже любов живе в кожному серці, і вік їй не перешкода. Радує, що ініціативу Севастополя підхопили Одеса, Миколаїв та інші міста України, які проводять у себе на День закоханих подібні заходи.

Познайомитися з допомогою інтернету і знайти один одного сьогодні дуже і дуже легко, адже величезна кількість користувачів по всьому світу віддає перевагу саме сайтам знайомств. Це і не дивно, бо сайти знайомств такі, як Сумую, пропонують широкий вибір претендентів не тільки в своєму місті, а й далеко за кордоном. Тобто, якщо хтось мріє знайти супутника життя закордоном, то сьогодні це взагалі не проблема!

У терміналах міста для поповнення рахунку одна з компаній спеціально для одиноких та самотніх сердець запропонувала нову послугу - "Служба SMS-знайомств". На екрані терміналу з'являються серця з іменами людей різного віку. При натисканні на одну з них, користувачеві пропонувалося заповнити спеціальну анкету для реєстрації в службі знайомств. Напис над червоними і синіми серцями свідчила: «Нас уже більше мільйона, приєднуйся!». Безперечно, в останні роки знайомства за допомогою інтернету стали дуже популярні в усьому світі. За статистикою, майже кожна третя пара в Україні знайшла один одного за допомогою соціальних мереж.

 

Місця зустрічей і поцілунків щасливих закоханих

Варто відзначити, що самотні та одинокі севастопольці воліють призначати зустрічі з представниками протилежної статі в кафе, барах і ресторанах, проводити час на танцмайданчиках і в інших розважальних закладах. Щасливі дами і кавалери часто зустрічаються і на містку Дракона чи на містку Закоханих, що з'єднує Приморський бульвар з набережної. Місток  Дракона називають так тому, що з двох сторін він прикрашений барельєфами, на яких два дракона атакують герб Севастополя. У центрі герба міста знаходиться грифон - геральдичний символ сили і мужності. Що ж стосується другої назви знаменитого моста - місток Закоханих (іноді, місток Поцілунків), то, на думку краєзнавців, воно виникло завдяки двом кам'яним лавкам, влаштованим під ним. У ті часи, коли соромилися цілуватися в присутності інших, севастопольські закохані, мабуть, ховалися від сторонніх очей під склепіннями моста. Сьогодні ж самотні серця, як, втім, і закохані молодята, доволі розкуті в поведінці, відкрито висловлюють свої почуття, будують сміливі плани на майбутнє. І також як їхні попередники, мріють про щастя і справжнє кохання.


Loading...