Знайомства

Знайомства в Києві на сайті знайомств Сумую з самотніми симпатичними дівчатами та чоловіками

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Знайди своє кохання у Києві - місті каштанів

Останнім часом можна часто почути, до речі, від самих же киян, що столиця України все більше нагадує «місто самотніх людей». Але цей вираз, напевно, справедливий по відношенню і до інших мегаполісів України та зарубіжжя. Адже чим більше місто, тим більше воно «притягує» самотніх людей, які сподіваються тут знайти своє щастя.

Багато хто приїжджає з мрією отримати освіту, влаштуватися на хорошу роботу, створити сім'ю. Однак життя у всіх складається по-різному. Тим більше що через постійне скорочення чисельності чоловічого населення «потенційним нареченим» стає все складніше влаштувати особисте життя, знайти справжнього друга і супутника життя.

 

Самотність і як з нею справляються киянки 

У Києві майже двісті тисяч представниць прекрасної статі не мають пари і нудьгують на самоті. А з тих киян, кому все ж вдалося зустріти кохану людину і створити сім'ю, майже 60% розлучаються, навіть не відсвяткувавши п'ятирічний ювілей весілля. Як стверджують фахівці київських РАГСів, найбільше розлучень припадає на пари з "сімейним стажем" від 3 місяців до 1,5 років. Колишні чоловіки і дружини пояснюють це нерозумінням, недовірою, нещирістю відносин, а також фінансовими труднощами, які виникли в молодих сім'ях.

Звичайно, після розвалу сім'ї жінка змушена самостійно виховувати дітей. А ще, "дефіцит" женихів призвів до того, що багато самотніх бізнес-леді звертаються в клініки репродуктивної медицини, і народжують дітей "для себе". Але рідко, коли в неповній сім'ї ні мама, ні дитина не відчувають психологічного дискомфорту через відсутність в будинку чоловіка і батька. Тому в Києві все більшим попитом стали користуватися няні чоловічої статі, тобто "замінники" пап. Самотні мами, звертаючись в агентство, навмисно підбирають НЕ гувернантку, а гувернера, який зможе поспілкуватися і пограти з малюком. Причому "вусатий нянь" може стати і хорошим спортивним тренером, і охоронцем.

Найбільш заповзяті самотні дами, таким чином, навіть примудряються не тільки знайти няньку, а й вийти заміж. Однак, звичайно ж, так щастить не багатьом. Набагато частіше самотніх і нудьгуючих киян зустрічають свою "другу половинку" завдяки сайтам знайомств і шлюбним агентствам. Саме тут можно переглянути безліч анкет, проявити інтерес до тої чи іншої людини, та не боятися почути "ні" у відповідь. Крім того, наприклад на сайті знайомств Сумую можна поспілкуватись з чоловіками та жінками з інших країн, а не обмежуватись лише свої містом.

 

Місця зустрічей, поцілунків і зізнань самотніх і закоханих киян

А прекрасними місцями для побачень закоханих, знову-таки, на думку самих же киян, вважаються: Хрещатик, Золоті ворота, Андріївський узвіз, Поліцейський садок, Парк Слави, набережні, Пейзажна алея, Пуща Водиця, Володимирська гірка, Парк «Кинь грусть», Маріїнський парк, Міст закоханих та інші мальовничі куточки «міста квітучих каштанів».

До речі, Міст закоханих став традиційним місцем поцілунків і зізнань. Тут романтики роблять пропозиції руки і серця своїм коханим, а на перилах пишуть любовні послання у віршах і прозі.

Звичайно ж, не обійшлося на мосту і без замків, які "скріплюють" серця і долі. При цьому вони мирно «сусідять» на перилах з жіночими гумками для волосся, ланцюжками, браслетами та панчохами, якими закохані охоче прикрашають місцеву визначну пам'ятку. Адже за легендою, якщо на мосту подарувати поцілунок коханому чи коханій, то "друга половинка" вже ніколи не зможе забути ні вас, ні цей поцілунок.


Loading...