Знайомства

Знайомся з цікавими людьми на українському сайті знайомств Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Аукціон побачень допомагає знайти другу половинку

Кривий Ріг - індустріальне місто в Дніпропетровській області України з добре розвиненою інфраструктурою. Його населяють 659 090 чоловік. І серед його жителів, за інформацією працівників криворізьких РАГСів, відзначається «дорослішання» молодят. Закохані пари стали зв'язувати себе узами шлюбу у віці 22-25 та 30-33 років, хоча ще зовсім недавно самим «весільним» вважався вік - 17-19 років. Тенденція до створення сім'ї після 30 років прийшла до нас з Європи, де шлюби реєструються в більш зрілому віці, коли чоловік і жінка вже здійснили всі свої мрії і більше не хочуть сумувати на самоті. Для повного щастя їм не вистачає тільки супутника життя. Але в Україні, починаючи з 33-річного віку, співвідношення кількості жінок і чоловіків істотно змінюється не на користь останніх. Це призводить до диспропорцій у шлюбних відносинах. Все частіше українські жінки в пошуках другої половини звертаються до сайтів знайомств і досить успішно влаштовують свою долю, виходячи заміж за іноземців. На допомогу їм й було створено міжнародну службу знайомств Сумую, що поєдує серця людей з різних країн та континентів.

 

У Кривому Розі міський сайт знайомить самотні і одинокі серця

Кривий Ріг - це ще й місто, де втілюються оригінальні ідеї. Так, міський сайт виступив організатором унікальної акції, яка проводиться з метою збору коштів нужденним, а також полегшує пошук другої половинки.

Вкотре незвичайна благодійна акція «Аукціон побачень», де «лотами» служать одинокі самотні хлопці і дівчата, приваблює покупців, небайдужих до долі інших. Городяни, «купуючи» за символічну ціну побачення з хлопцем чи дівчиною, надають допомогу незаможним людям. А у самотніх і одиноких молодих людей тут є можливість познайомитися і поспілкуватися з цікавими людьми, зустріти свого супутника життя.

 

Історія та життя улюбленого міста сьогодні: туристи та мешканці не нудьгують

Кривий Ріг вважається найдовшим містом в Європі, він простягається з півночі на південь на 135 км. На місці сучасного міста в XVII столітті з'явився споруджений запорізькими козаками зимівник, що входить до Інгульської паланки. Перша письмова згадка про Кривий Ріг в «Описі заснованих поштових станцій по річці Інгулець від Кременчука до Херсона» датується 1775 роком. В урочищі Кривий Ріг була побудована одна з поштових станцій цього тракту, де для обслуговування пошти в тимчасових землянках оселилися п'ять одиноких козаків. У 1860 році Кривий Ріг набув статусу містечка у складі Херсонської губернії. Його основним населенням були євреї. У 1873 і 1875 рр. А. Н. Поль уклав з криворізьким сільським суспільством орендні договори на право розвідки і видобутку на цих землях залізної руди, фактично поклавши початок промисловому розвитку містечка. Воно супроводжувалося стрімким зростанням населення і зміною етнічного складу. Сюди прибуло багато людей з Київської, Курської, Орловської губерній, які не бажали сумувати без діла. З 1919 року Кривий Ріг - повітове місто у складі Катеринославської губернії. У 1934 році тут був побудований металургійний комбінат "Криворіжсталь", найбільший в Європі. В останні роки залізорудний кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату  Кривого Рогу став пам'яткою, що представляє інтерес для самотніх туристів. Це один з найбільших кар'єрів у світі: його довжина складає понад 3 км, ширина - 2,5 км, а глибина досягає 400 м. Довгий час центром Кривого Рогу вважалася його історична частина - Центрально-міський район. Але зараз, завдяки розвитку торговельної інфраструктури, він фактично перемістився в "Соцмісто", де розташована найбільша транспортна розв'язка, мерія, а також безліч культурних і розважальних закладів, де городянам і гостям міста не доведеться нудьгувати.


Loading...