Знайомства

Сумуєш в Горлівці? - Знайомся з новими та цікавими людьми на сайті Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Горлівка: самотні кавалери бажають познайомитися

Сьогодні в Горлівці - місті Донецької області України, проживає досить багато самотніх чоловіків. Адже якщо по всій Україні спостерігається брак представників сильної статі, то в Горлівці справи йдуть інакше. Згідно зі статистичними даними, кількість чоловіків у місті перевищує кількість жінок. Так, на кожну тисячу прекрасних дам в Горлівці доводиться 1232 чоловіки. Тому Горлівка найближчим часом навряд чи стане містом наречених за прикладом російського Іваново, а якщо вона і отримає таку назву, то не за велику кількість жінок, а за їх красу.

 

Труднощі буття не перешкода для нових знайомств

У наше стрімке століття самотні леді, що сумують, і джентльмени з числа жителів Горлівки вчаться по-новому дивитися на світ і активно шукають свою другу половину, використовуючи можливості інтернету. Причому, багато хто з них знаходять своїх супутників життя в рідному місті, а деякі в пошуках щастя їдуть у далекі краї. А комусь із самотніх дам і кавалерів чудово вдається, знову-таки через шлюбні агентства в інтернеті знайти собі нареченого або наречену з далеких заморських країн. До речі, бажаючі знайти свою другу половинку закордоном, можуть це легко зробити на сайті Сумую, адже це міжнародний сервіс знайомств, а отже тут реєструються самотні серця з усього світу.

Виникнення міста пов'язане з побудовою Курсько-Харківсько-Азовської залізниці і розробкою вугільних родовищ російським гірським інженером Петром Миколайовичем Горловим, на честь якого і названо місто. Дивно, що про самого Петра Миколайовича відомо не так вже й багато, а місто з його ім'ям знають далеко за межами України. Але Горлівка не тільки місто шахтарів, сьогодні це і місто молодих. В останні роки, незважаючи на труднощі буття, тут відзначається справжній весільний бум, особливо в літній час. У зв'язку з цим місцеві соціальні служби спільно з комерційними агентствами в рамках проекту міської програми «Школа молодих батьків» організували навіть безкоштовний семінар для наречених, де вони змогли отримати корисні рекомендації та поради з проведення весільного торжества.

 

Горлівка з'єднує серця нудьгуючих чоловіків і самотніх дівчат

Самотні і одинокі серця трохи більше року тому вітали народження нової скульптурної композиції «Серця закоханих». Цей пам'ятник присвячений всім закоханим, біля нього призначають зустрічі щасливі чоловіки і жінки, молодята включають його в свою весільну прогулянку, а сімейні пари приходять сюди в пам'ятні дні ювілеїв.

Цікаво, що декілька років тому 11 жовтня жителі міста вперше відзначали Міжнародний день дівчат, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, щоб особливо акцентувати увагу на проблемах, що виникають у молодих осіб у різних куточках світу. А на початку листопада 2012 Горлівка вперше дізналася про Всесвітній день чоловіків, які, до речі сказати, не розпещені увагою суспільства. Доведено, що в усьому світі представники сильної статі сьогодні живуть менше ніж жінки, їм непросто влаштувати свою долю і створити сім'ю. Тому жінки повинні більше уваги приділяти чоловікам. І, можливо, тоді на Землі знайдуть щастя багато самотніх сердець, що сумують.


Loading...