Знайомства

Сумую: знайомства в Миколаєві - анкети самотніх чоловіків та жінок з фото

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Миколаїв - українське місто наречених

Миколаїв - адміністративний центр на півдні України. Заснований в 1789 році місто назване на честь перемоги над турками, яка була здобута при взятті фортеці Очаків в 1788 році в день Святого Миколая. Місто розташоване на перетині річок Південний Буг та Інгул, в 65 кілометрах від Чорного моря. Всього в Миколаєві проживає 495,4 тис. осіб, що становить 42,3% населення області. В середньому, на 1000 представниць прекрасної статі тут припадає 857 чоловіків. Це співвідношення змінюється в залежності від віку. Зазвичай народжується більше хлопчиків, тому для молодого покоління характерна чисельна перевага чоловічої статі, а починаючи з 35-ти років - явна перевага жінок. І тому не дивно, що Миколаїв вважається містом наречених. Немов на підтвердження цьому, тут недавно встановлена ​​статуя нареченої, що стала символом Миколаєва, вона уособлює жіночність і вірність.

 

Історія улюбленого Миколаєва - історія міста наречених

Князь Григорій Потьомкін-Таврійський доручив своєму першому помічникові по перетворенню південного краю і товаришу, статського радника Михайлу Фалєєву «... завести верф на Інгулі». Вона була закладена в 1788 році, а через два роки на воду був спущений перший корабель - фрегат «Святий Миколай». А навесні 1790 М. Фалєєв за свій рахунок спорудив першу в місті церкву в честь Святого Миколая Чудотворця. На будівництво верфі та міста збиралися з усієї країни самотні чоловіки - майстрові, військові, моряки, а також кріпосні князя Потьомкіна, що раніше проживали в містах і селах України та Білорусі. У «Відомості про географічне та економічне становище Миколаєва та його повіту», складеної землеміром Херсонського повіту поручиком Реділскім 31 грудня 1791 зазначалося: «дворів - 26, чоловічої статі - 105 осіб, жіночої статі - 42, десятин землі 1000».

Так склалося, що більшу частину жителів складали самотні чоловіки. І тому траплялося, що вони просто втікали з невлаштованого нудного Миколаєва. Щоб утримати одиноких будівельників міста і верфі, князь Потьомкін вирішив дати чоловікам можливість обзавестися сім'ями і осісти в Миколаєві. А оскільки в місті незаміжніх жінок практично не було, то Григорій Олександрович розпорядився привезти найкрасивіших самотніх дівчат і жінок з довколишніх сіл і міст, щоб кожен майстровий міг вибрати собі супутницю життя. Весілля влаштовувалися по неділях, які пізніше отримали назву «потьомкінських весіль», а Миколаїв - отримав статус «міста наречених». За рік він з маленького села перетворився в невелике містечко, а число його жителів обох статей становило вже 1566 чоловік.

Сучасний Миколаїв як і раніше залишається містом, де головною галуззю є суднобудування. Місто починалося з маленької верфі, за роки свого існування Миколаїв виріс у великий промисловий, діловий, політичний і культурний центр Півдня України. Своїм благополуччям і процвітанням він зобов'язаний не одному поколінню городян. На честь цього незвичайного міста названо астероїд, відкритий в Кримській астрофізичній обсерваторії в 1982 році.


Loading...