Знайомства

Знайомства в Маріуполі з самотніми жінками та чоловіками, дівчатами та хлопцями

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Жителі Маріуполя не хочуть нудьгувати на самоті.

Маріуполь - місто металургів і машинобудівників. Він знаходиться на північному узбережжі Азовського моря, в гирлі річки Кальміус. У Маріуполі 482 568 жителів, серед яких українці, росіяни, греки, білоруси, вірмени, євреї та представники інших національностей. Процентне ж співвідношення жінок і чоловіків у Маріуполі приблизно таке - 54% і 46% відповідно.

Маріупольські чоловіки в основному зайняті на виробництві та у владних структурах, оскільки їх головне призначення утримувати сім'ю, підтримувати стабільність у суспільстві, а жінки становлять більшість у медицині та педагогіці, при цьому теж граючи не останню роль в житті міста. Хоча представниці прекрасної статі стали більш самостійними і незалежними, вони не втратили якості, притаманні берегиням домашнього вогнища, - працьовитість і вміння бути хорошими домогосподарками. Потрібно відзначити, що маріупольці стали рідше розлучатися, а третина з тих, хто вже встиг розірвати шлюб, повертаються до колишніх супутників життя, не витримавши нудьги і самотності. Інша третина швидко починає будувати нове життя, та для цього потрібна пара. Ось вони і використовуюють всі можливості, щоб знайти "її" чи  "його". Одна з таких можливостей - це сайти знайомств, серед них і Сумую. Великий вибір претендентів, спілкуватися можна вдома - "на своїй території", можливість завжди припинити спілкування, відсутність зобов'язань - ось чому більшість людей реєструються на сайтах знайомств.

 

Приклади любові і вірності для самотніх і закоханих маріупольців

Сімейні традиції завжди шанувались в Донецькій області і тому День сім'ї в Маріуполі - це завжди яскрава подія, насичена різноманітними заходами.

Це і розважальна програма «Мама, тато і я - дружна сім'я», де вшановують сім'ї ювілярів, і яскраве ігрове шоу «Маріупольська родина». Парад наречених теж проводиться в День святих благовірних Петра і Февронії Муромських - покровителів сім'ї та шлюбу, чий подружній союз є зразком любові і вірності. А сама святкова хода – це нагадування про те, що створення сім'ї - це один з найпрекрасніших моментів у житті кожної самотньої людини, а сімейне щастя - довгий спільний шлях двох ніколи не нудьгуючих люблячих сердець. За народним повір'ям, 8 липня вважається щасливим днем ​​для весілля.

 

Знайомство нудьгуючих туристів з Маріуполем

Офіційною датою заснування Маріуполя вважається 1778, коли за указом імператриці Катерини II було закладене повітове місто Павловськ, перейменоване через рік. У 1778 році сюди була переселена значна частина християн з Криму, в основному греків і вірмен, умілих торговців і мореплавців. Промисловим містом Маріуполь став в кінці 19-го століття, коли тут були побудовані металургійні заводи Нікополь-Маріупольського гірничого та металургійного товариства і товариства «Російський Провіданс», що випускали сталевий лист, нафтопровідні труби, залізничні рейки та іншу продукцію.

Розташування Маріуполя на Азовському узбережжі здобуло йому славу кліматичного і грязьового курорту, який привертає щорічно туристів і любителів пляжного відпочинку. Особливою популярністю у відпочиваючих, які не звикли сумувати під час відпустки, користується Маріупольський екстрім-парк з атракціонами, дитячими майданчиками, кафе і торговими павільйонами. А головною визначною пам'яткою Маріуполя завжди було і залишається тепле Азовське море з його прекрасними піщаними пляжами.


Loading...