Знайомства

Знайомства з новими друзями в Херсоні

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Місто корабелів славиться гарними дівчатами

Херсон - місто корабелів. Він є важливим індустріальним і промисловим центром на півдні України. Розташоване місто на високому правому березі Дніпра, неподалік від місця його впадання в Дніпровський лиман Чорного моря.

Херсону випала доля стати колискою і першою базою Чорноморського флоту, економічним і політичним центром тодішньої України.

19 жовтня 1778, за указом Катерини II Григорій Потьомкін заклав фортецю, верф і місто, що отримало назву Херсон. У 1783 році сюди з Петербурга прибув капітан другого рангу Ф. Ф. Ушаков, майбутній адмірал, щоб прискорити будівництво кораблів. І вже у вересні 1783 року зі стапелів адміралтейської верфі було спущено на воду перший великий 66-гарматний корабель «Слава Катерини».

 

Херсон: красиві самотні дівчата, нові знайомства не дають сумувати

Святкування Дня міста об'єднує всіх жителів Херсона, від малого до великого. Вулиці і парки перетворюються на імпровізовані концертні майданчики, а городяни, залишивши всі нудні справи, стають глядачами або ж учасниками різноманітних конкурсів, фестивалів та концертів. В одному з Парадів наречених, що проходив у День міста, брали участь 237 дівчаток, дівчат, жінок і бабусь. Цей парад зареєстрований як рекордний в Україні. Тепер ніхто не може засумніватися в тому, що Херсон - місто наречених і найкрасивіші дівчата в країні живуть саме тут. Серед учасниць святкової ходи були представниці прекрасної статі, визнані кращими на найпрестижніших конкурсах краси.

Традиційним в Херсоні став і щорічний Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», який знайомить глядачів з новими цікавими проектами. Тут нікому не доводиться нудьгувати: кожен із запрошених колективів, крім конкурсного дійства, задіяний і в карнавальній ході, і веселому капуснику і, звичайно ж, в гала-концертах. Працює також прес-клуб, де спілкуються артисти театрів-учасників, не нудьгують репортери та гості фестивалю, проходять творчі лабораторії для керівників аматорських колективів.

 

Знайомство туристів з Херсоном

Сьогодні туризм займає одне з головних місць в житті міста. Саме тому тут завжди можна влаштуватися в комфортабельному готелі, посумувати на самоті чи поспілкуватись онлайн на одному з сайтів знайомств, як наприклад, Сумую, зав'язати нове знайомство в затишному кафе чи прогулятися зі своїм супутником життя в мальовничому парку.

Крім того тут люблять бувати шанувальники модного зараз «зеленого туризму». Поруч з містом знаходиться Дніпровський лиман, єдина в Європі пустеля "Олешківські піски" і Біосферний заповідник ім. Ф. Фальц-Фейна «Асканія-Нова», що входить в «Сім чудес природи України».

Один з екскурсійних маршрутів надає туристам можливість відвідати відомий коньячний завод «Таврія», де допитливим гостям не буде сумно: вони зможуть ознайомитися з процесом виробництва цього улюбленого багатьма напою, а також провести дегустацію. Майстри виноробства і коньячного виробництва створюють продукцію, яка завойовує призові місця і медалі на міжнародних виставках і дегустаціях.


Loading...