Знайомства

Серйозні знайомства у Львові з симпатичними дівчатами та чоловіками

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Львів: особлива територія кохання

Самотні чоловіки і жінки з усього світу прагнуть побувати у Львові, великому національно-культурному та освітньо-науковому центрі України. Немає нічого приємнішого, ніж бродити по тихих старовинних вуличках, милуватися будинками, які зберігають пам'ять не про одне покоління городян, слухати розповідь екскурсовода, пити ароматну  львівську каву в затишній кав'ярні ... Львів - це своєрідне місто, яке бувалі мандрівники часто порівнюють з Краковом, Прагою або Віднем.

Згідно з однією з найбільш поширених версій, місто Львів було назване князем Данилом Галицьким на честь його сина Лева. Протягом усієї своєї історії він ніколи не перейменовувався. Стосовно Львова можна почути різноманітні епітети, найвідомішими з яких є: «Місто Лева», «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «столиця Галичини», «маленький Париж», «маленький Відень» , «український П'ємонт», «Бандерштадт» та інші. Примітно, що історичний центр Львова внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури. А в 2009 році Львову було присвоєно звання Культурної столиці України.

 

Львів наповнює самотні серця енергією кохання та романтики

Так склалося, що саме у Львові знайшли своє щастя багато самотніх та одиноких сердець, адже атмосфера самого міста сповнена особливої енергії кохання і романтики. І місцева влада з повагою ставиться до почуттів закоханих.

Нещодавно в центральній частині Львова з'явився гарний музичний «Фонтан закоханих». Він уособлює історію вічної любові, що зародилася у Львові в XVI столітті. Між українською дівчиною Пелагією та юнаком Ромуальдо, що належить до роду італійських купців Міккеліні, виникли сильні і прекрасні почуття. Їх любові не зміг перешкодити і конфлікт між батьками, що розгорівся через різне віросповідання: юнак був католиком, а дівчина - православною. І хоча фінал романтичної історії трагічний, душі закоханих з'єдналися навіки. Сьогодні дві статуї в «Фонтані закоханих» символізують Пелагею і Ромуальдо. А сучасні закохані, а також самотні серця приходять сюди, щоб помріяти про світле і романтичне почуття.

 

Особливі свята любові, романтики та щастя

У Львові також в рамках проекту «Львів - місто закоханих» стали вже традиційними оригінальні нічні екскурсії в міському трамваї. Мета незвичайної акції - розповісти її учасникам про романтичні історії кохання. Ну а для сучасних закоханих у Львові щорічно проводять грандіозне свято романтики, кохання та краси - бал святого Валентина. Для прекрасних дам і галантних кавалерів завжди організовують яскраву танцювальну програму з конкурсами, лотереями, іграми та розвагами. Цікаво, що пані з'являються на балу в довгих вечірніх сукнях, а чоловіки у фраках, смокінгах, ошатних костюмах з метеликом або в парадній військовій формі.

Досить красиво, дотримуючись народних традицій, новоявлені наречені справляють весілля по-львівські. Особливо зворушлива церемонія вінчання, після якої молодята виходять до гостей, і наречена переколює білу бутоньєрку нареченого на правий лацкан, - це означає, що тепер він одружений чоловік. Молоді вперше цілуються як чоловік і дружина і кидають гостям цукерки і дрібні монети.

Судячи зі статистики, в останні роки у Львові зростає кількість зареєстрованих шлюбів і народжується більше малюків. Все це показник того, що багато самотніх та одиноких сердець все ж знаходять в цьому світі своє щастя і кохання! І немала заслуга в цьому різноманітних сайтів знайомств, які допомагають чоловікам та жінкам з різних міст України, а також різних частин світу знайти один одного, як сайт знайомств Сумую.


Loading...