Знайомства

Сумую: знайомства в Одесі - самотні дівчата та хлопці, чоловіки та жінки - анкети з фото

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Одеса запрошує на незабутній променад!

Торік Одесу - місто на північно-західному узбережжі Чорного моря відвідали більше мільйона гостей, в тому числі і багато самотніх і нудьгуючих сердець з усього світу. Адже це чудове і древнє місто - одне з найколоритніших у країні. Тут проживає більше мільйона чоловік.

Одеса сама по собі - пам'ятка, найбільший порт України, великий промисловий, культурний, науковий і курортний центр. Неабиякою мірою місто приваблює до себе увагу туристів через проведення різного роду міжнародних фестивалів - свята Гуморини, кінофестивалю, Дня міста, музичних і оперних гала-концертів, а також виставок і конкурсів.

 

Одеса сповнена романтики та місць зустрічей закоханих сердець

В Одесу щорічно приїжджають самотні та одинокі леді і джентльмени, закохані пари і молодята. Опинившись одного разу у цьому морському місті, вони потім не забудуть його ніколи. Особливо, якщо цей час провели разом з коханою людиною, освідчились один одному в коханні та відвідали найромантичніші місця. А їх в Одесі більше ніж досить. Приміром, кам'яна Чаша Любові, наповнена водою, поруч з якою чоловічі і жіночі серця б'ються сильніше.

Музичний фонтан в міському саду і бронзове "Дерево кохання" - ці місця просто створені для любовних освідчень і романтичних прогулянок. Причому, листя на цьому незвичайному древі не прості, а у вигляді сердечок і тут на різних мовах світу написано слово "Кохання". У парку Ілліча на лавочці під вербою закохані призначають побачення, щоб ніколи не розлучатися. Вважається, що плакучу вербу посадила самотня дівчина, яка ніяк не могла знайти своє кохання. Вона часто приходила до неї, плакала і молилася про судженого. Благання дівчини були почуті, і вона зустрілася зі своїм коханим саме під цією вербою.

Закоханим парам, як втім, і одиноким серцям, добре відомий Бельведер - найромантичніша частина одеського Воронцовського палацу, який розташувався на Приморському бульварі. Бельведер ще називають "порталом вірності". Переказ свідчить, що колись на це місце приходила дівчина і чекала повернення свого коханого з плавання. Спеціально для неї звели Бельведер. Кожна колона - це знак того, що дівчина чекала коханого, зберігаючи йому вірність. Щоб дізнатися чи достатньо слів любові кавалер говорить своїй дамі, варто піднятися по Сходах Любові на спуску Кангун. І якщо раптом цих слів не вистачить для того, щоб піднятися по сходах, треба терміново виправляти ситуацію! А ще на вулиці Преображенській, у внутрішній дворик приходять закохані одесити, щоб дізнатися, що насправді думає про них друга половинка. Тут розміщена Стіна Характерів, де закохані мають можливість подивитися один на одного інакше.

 

Прогулянки по Одесі вдень та вночі

Прекрасних дам і їх супутників часто можна зустріти на найвужчому та найдовшому знаменитому в місті пішохідному Тещиному мосту. Він користується величезною популярністю, як у одеситів, так і у гостей міста, а особливо - у молодят і просто у закоханих пар. Наречені з нареченими завжди із задоволенням фотографуються тут. А кілька років тому біля Тещиного мосту, з боку вулиці Гоголя з'явилася інсталяція "Любляче серце", де молодята тепер вішають "замочки кохання".

Самотні нудьгуючі дами і кавалери, а також закохані парочки обожнюють нічну Одесу. Адже саме ввечері в місті настає час веселощів, музики, танців і активного спілкування. Епіцентр запального дозвілля - приморська смуга Аркадії з великою кількістю ресторанів, барів, нічних клубів і дискотек. Різномовний говір, кольорові вогні, смагляві одеські красуні - безумовні переможниці неформального світового конкурсу краси, запах моря і атмосфера відчайдушності ... Нічна Одеса хвилює кров і паморочить голови, заманюючи темпераментних чоловіків і жінок на незабутній променад.


Loading...