Знайомства

Знайомства в легендарному місті Запоріжжі на сайті знайомств Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Запоріжжя - дивовижне місто, що дарує щастя, любов і удачу!

Запоріжжя - гарне місто на берегу Дніпра. Вулиці, парки та площі міста потопають у бурхливо квітучій зелені, на березі Дніпра багато мальовничих алей. І це незважаючи на те, що Запоріжжя - четвертий за величиною індустріальний центр України з розвиненим машинобудуванням, чорною і кольоровою металургією, хімічною та будівельної промисловістю.

Раніше Запоріжжя називалося Олександрівськ за ім’ям Олександрівської фортеці, закладеної в 1770 році. У 1921 році місто було перейменовано на Запоріжжя - «той, що лежить за порогами». Ця назва говорить про те, що до спорудження в місті в 1932 році греблі Дніпрогесу в місці, де річка перетинає скелястий південний кордон Українського щита, закінчувалися численні пороги, що перешкоджають судноплавству.

Сьогодні в місті проживає більше 780 тисяч чоловік, причому, кількість чоловіків становить 46%, а жінок - 54%. Однак прекрасні дами дуже активно шукають собі супутників життя в інтернеті, на сайтах знайомств, наприклад український сайт Сумую, в клубах за інтересами, а також у кафе, барах, ресторанах, казино та інших розважальних закладах.

 

Запоріжжя: казкові місця, в яких виконуються мрії одиноких людей

Примітно, що люблячі серця, як втім, і самотні леді і джентльмени полюбляють відвідувати так звані казкові місця Запоріжжя та загадувати бажання щасливого і вдалого майбутнього. Приміром, на Дереві бажань перед спорткомплексом ЗНУ можна зав'язувати стрічки зі своїми заповітними мріями. Роль золотої рибки виконує і старовинне млинове жорно, що лежить перед легендарним Запорізьким дубом на Верхній Хортиці. На жорні є два відбитки долонь і вважається, що якщо загадати бажання і торкнутися їх своєю рукою, все обов'язково збудеться.

Представниці прекрасної статі часто нашіптують свої мрії біля величезного яйця з червоного граніту, прикрашеного різнокольоровими камінчиками на площі Маяковського. Кажуть, що найбільше яйце благоволить до жінок, які мріють зустріти судженого або народити дитину.

 

Прогулянки самотніх жителів і нудьгуючих закоханих по магічним місцям

Взагалі, пам'ятки Запоріжжя просто унікальні. У центрі міста - сади, на півдні - плавні, на півночі - будинки відпочинку і ліси. Одиноким та самотнім серцям, а також закоханим парам тут можна знайти пригоду за смаком. Можна прогулятися по красивим вулицям, бульварам, скверам, мостам, відвідати особливі для цього міста музеї, розташовані в різних частинах Запоріжжя.

У межах міста знаходиться рідкісний по своїй красі заповідник - острів Хортиця - національна гордість України, де в мініатюрі представлені всі типи ландшафтів: степ, ліс, лісостеп, плавні, луки, а в північній частині острова - скелясті гори. До слова, сюди постійно приїжджають і молодята, проте для того, щоб побувати в кожному куточку острова, треба було б витратити не один день. Адже кожен сантиметр заповідника - або магічний символ, або історична цінність. Але все ж, є місця на Хортиці, яким щасливі наречені та женихи віддають перевагу. Наприклад, пам'ятник писанці - кам'яному яйцю - слов'янському символу родючості. Запорізькі наречені звертаються до статуї за швидким поповненням сімейства, а женихи - за чоловічою силою. А у 700-річного Дуба-патріарха - символу довголіття - молодята просять здоров'я. Вони також фотографуються під розлогою кроною, прикладають руки до гіганта і загадують бажання. Молодята та просто закохані також вішають навісні замки на щастя на перилах мосту в «Дубовому гаю» у центральному міському парку і цілуються під бій курантів у ще одному романтичному місці – біля Годинника закоханих на бульварі Шевченка. І, звичайно ж, освідчуються один одному в коханні, щиро вірячи, що проживуть довге і щасливе життя.


Loading...