Знайомства

Знайомства з симпатичними дівчатами та хлопцями, жінками та чоловіками Полтави на Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

У Полтаві з'єднуються самотні серця і знаходять щастя закохані пари

Українське місто Полтава сьогодні налічує трохи менше 300 тисяч чоловік. Важливий культурний, освітній центр, великий промисловий, транспортний вузол держави, розташований на березі річки Ворскла починає свою історію в VII-XIII століттях н.е. Тоді на цій території жили слов'янські племена сіверян і полян.

Свій перший герб Полтава отримала вже в XV столітті, за часів Великого князівства Литовського. Тоді він являв собою щит, на якому «красувалося» червоне серце, пронизане стрілою. Напевно, з цього моменту і визначилася доля Полтави. Вона стала містом, де з'єднуються самотні та одинокі серця, знаходять щастя закохані пари.

 

Гарячі і люблячі серця полтавських жінок і чоловіків

Хоча уперта статистика заявляє, що в моді нині союзи з розрахунку, фіктивні або гостьові шлюби, полтавчани вірять, що міцна сім'я може «ґрунтуватися» тільки на любові. Звичайно, з часом почуття слабшають, через рік, два чи десять років не всі пари можуть похвалитися тим, що продовжують відчувати любов один до одного. П'яту частину сімей пов'язує нудна звичка, майже 15% об'єднують спільні погляди, приблизно по 10% сімей живуть разом через необхідність турбуватись про спільних дітей, і тому що цікаві один одному тільки як сексуальні партнери.

На жаль, на кожну двадцятку «вдалих» шлюбів по любові припадає половина «невдалих». Чоловіки і жінки починають нудьгувати, багатьох «засмоктує побут», одноманітність. Тільки 50% з тих, кого колись поєднало прекрасне почуття - кохання вдається зберегти його і пронести через усе життя. При цьому з двадцяти шлюбів з розрахунку розпадається всього лише сім. Тобто статистика явно «на стороні" не емоційного потягу, а холодного розрахунку і логіки.

Але щедра українська душа і гаряче, любляче серце не переконаєш ніякими формулами і розрахунками. Полтавчани стверджують, що ідеальний шлюб повинен ґрунтуватися на любові, і якщо вона справжня, то сім'я зможе подолати всі біди і нещастя. Головне - щоб чоловік і дружина не давали сумувати один одному, дорожили своєю другою «половинкою».

Та де ж сьогодні можна зустріти того єдиного чи ту єдину? Багато полтавчан, не вагаючись, реєструються на сайтах знайомств, наприклад на сайті Сумую, заповнюють анкети, розміщують фото, та спілкуються без меж та кордонів.

Безмежна любов полтавських женихів до місцевих дівчат

Цікаво, що сучасні полтавські женихи цінують в дівчатах не тільки зовнішні дані, почуття гумору і кмітливість, але і хазяйновитість і вміння добре готувати. Напевно, тому одним із символів міста є славна полтавська галушка. У Полтаві навіть є пам'ятник Галушці: на великій дерев'яній тарілці лежать галушки, а поруч - велика ложка. Так от, молодята в день весілля обов'язково приїжджають на це місце, і щоб у родині були достаток і матеріальне благополуччя, наречена обов'язково повинна «посидіти в ложці».

А в День Святого Валентина полтавська молодь у Корпусному парку «звела» імпровізовану «Стіну кохання». І хоча вона була не з цегли, а з листів ватману, всі, кого в це незвичайне свято переповнювали емоції, могли залишити на стіні свої любовні послання. Освідчувались в почуттях дівчатам, хлопцям, рідним і близьким, а деякі - всім городянам. Побажання «народжувалися» як на рідних - російській та українській, так і на іноземних мовах. Що ще раз підтверджує, що любов «не визнає» кордонів і жодне самотнє серце на планеті «не застраховане» від любові.

Крім таких ось акцій та флеш-мобів, у Полтаві завжди можна «підзарядитися» романтикою і душевною рівновагою в мальовничих куточках. Наприклад, в «Білій альтанці», «Сонячному парку», «Парку Перемоги» серед зелених алей, на лавочках біля фонтанів, на концертах, театральних постановках і творчих вечорах познайомилося вже чимало одиноких та самотніх сердець.


Loading...