Знайомства

Нові знайомства в Луганську на Сумую з самотніми чоловіками та жінками

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Луганські молодята можуть увічнити свої імена на Алеї Щастя

Статистики стверджують, що Україна належить до країн, де досить велика кількість зареєстрованих шлюбів. Але й розлучення, у порівнянні з Європою, тут трапляються частіше. Така тенденція сформувалася ще в 70-і роки. Тож і не дивно, що в місті багато самотніх чоловіків та жінок. Але, як правило, чим більше місто, тим важче його самотнім мешканцям знайомитись та заводити сім'ї. Тут на допомогу приходять онлайн знайомства, які дають можливість забути про страхи та комплекси та спокійно спілкуватись з приємними людьми. Саме такий сервіс пропонує сайт Сумую. Щодо статистики, то вона говорить, що зазвичай одинокі жінки виходять заміж у віці 20-24 роки, а чоловіки одружуються в 24-29, при цьому 10-12% пар офіційно не реєструють свої стосунки, а кожна п'ята дитина народжується поза шлюбом. 

На самому сході України, там, де швидкоплинні річки Лугань і Ольховія з'єднуються воєдино, мальовничо розкинулося місто Луганськ. Своїм народженням він зобов'язаний шотландському інженерові Карлу Гаскойну, який був на службі в Російській Імперії. Саме він виявив на території сучасного Луганська поклади залізної руди і кам'яного вугілля. 14 листопада 1795 Катерина II видала указ про заснування першого чавуноливарного заводу. А через 2 роки селище, що утворилося навколо нього, назвали Луганським заводом. У 1800 році тут була побудована перша в Україні доменна піч. І тільки через 80 років Луганськ отримав статус міста.

 

Луганськ дарує самотнім жителям і закоханим парам свята любові і краси

Щороку в другу суботу вересня жителі Луганська відзначають День міста: тут організовується святкова хода, виступ творчих колективів та інші заходи. «Парад наречених - Україна» - це торжество любові і краси. Красиві дівчата у весільних нарядах проходять по Театральній площі, щоб показати всім самотнім серцям, що луганські наречені - найкращі в світі, а весілля - найщасливіша подія. «Бал молодят» влаштовується біля пам'ятника Богородиці. Закохані пари, які уклали шлюб у День міста, не нудьгують, вони приймають вітання та подарунки міського голови та представників адміністрації.

 

По Алеї Щастя до сімейної гармонії

Луганськ став першим містом в Україні, де з'явилася Алея Щастя. Традиція увічнювати молодят прийшла з Франції: перші камені алеї молодят були закладені в одному з парків паризького Діснейленду. Така ж алея є і в північній столиці Росії Санкт-Петербурзі.

Українська Православна Церква зробила подарунок жителям Луганщини до 75-річчя утворення Луганської області. У цей день відбулося урочисте відкриття нижнього храму Ікони Божої Матері «Умиління» і фестиваль православної духовної музики «Православна Луганщина». При його будівництві були враховані сучасні напрямки у храмовій архітектурі. Церква стане однією з ланок православного туристичного комплексу і центром роботи з самотньою молоддю, де з особливою урочистістю буде відбуватися Таїнство вінчання.


Loading...