Знайомства

Знайомся з жінками та чоловіками Харкова на сайті Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Харківські фонтани "відкривають" майбутнє закоханим серцям

Сьогодні багато самотніх харків'ян активно користуються можливостями всесвітньої павутини, щоб познайомитися з цікавим хлопцем або з привабливою дівчиною і влаштувати особисте життя.

Якщо вірити статистиці, в усьому світі за останні 5-8 років майже третина шлюбів зареєстровано завдяки сучасним технологіям. До того ж, шлюбні союзи українців, які зустрілися на просторах інтернету, виявляються напрочуд міцними і щасливими. Психологи пояснюють цей феномен тим, що самотні чоловіки і жінки, які намагаються знайти свою другу «половинку» через мережу он-лайн знайомств, мають великий вибір претендентів і достатньо часу, щоб дізнатися більше один про одного. Наприклад, на сайті Сумую тисячі анкет чоловіків та жінок з усіх куточків світу.

Практично кожен великий сайт знайомств, а серед них і Сумую, може похвалитися сотнями, а то й тисячами утворених пар, багато з яких навіть встигли одружитися. І число тих, хто довірився спеціалізованим сайтам і форумам зростає з кожним днем.

У Харкові, найбільшому в Східній Україні і другому за чисельністю місті, проживає майже півтора мільйона осіб. Значна частина харків'ян має домашні комп'ютери і можливість користуватися інтернетом. До речі, Харків має негласний статус студентського міста, а де молодь, там немає місця нудьзі. Молоді люди віддають перевагу, в тому числі і в «справах сердечних», найбільш передовим технологіям, прогресивному способу мислення і життю, сповненому подій та знайомств.

 

Улюблений сучасний Харків

Сучасний Харків, заснований в 1654 році, може похвалитися сотнею науково-дослідних інститутів, великими і відомими вузами, численними музеями, театрами та бібліотеками. Чимало в Харкові мальовничих парків і скверів, оригінальних пам'яток історії, культури, архітектури.

 У якому ще українському місті є музей сексуальних культур світу, Ейфелева вежа в мініатюрі або "Скрипаль на даху", закарбований у камені? Тут можна помилуватися і пам'ятниками героям твору Ільфа і Петрова «12 стільців»: Отцю Федору, Остапу Бендеру, Кісі Вороб'янінову і Еллочці-людоїдці, - а також професору Преображенському і Поліграфу Поліграфовичу Шарикову з повісті Булгакова «Собаче серце»

 

Харків - місто романтичних зустрічей самотніх і закоханих людей

Чимало в Харкові і романтичних місць, де часто прогулюються самотні харків'яни і закохані парочки, щоб знайти душевну рівновагу і помилуватися красою природи. Привертає увагу молодят і романтиків в будь-який час доби і підвісний міст біля цирку, бо звідси відкривається прекрасний вид на величний, древній і такий молодий Харків. Майже містичним вважається Терасовий (Покровський) сквер, так як оточений відразу трьома храмами. 

Фонтан «Дзеркальний струмінь» вже давно вважається візитною карткою міста і "за сумісництвом" місцем пророкувань. Кажуть, що "дзеркало" води рідко відкриває долю самотнім перехожим, проте, якщо в струмені фонтану заглянуть закохані, то обов'язково побачать картинку їх спільного майбутнього. Напевно, завдяки цій легенді, сюди часто приїжджають весільні кортежі. Крім того, вже кілька років поспіль у Харкові організують Парад наречених. Під час цього незвичайного свята працює "віртуальний" палац одруження, а наречені демонструють свої шикарні вбрання і змагаються на звання "найкращої".


Loading...