Знайомства

Знайомства в Донецьку на сайті Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Сучасні дами та джентльмени Донецька мріють про красиве кохання

Донецьк дуже зелене місто з великою кількістю красивих парків, скверів і бульварів. Він гостинно зустрічає самотні серця з усього світу. Донецьк - столиця Донбасу, великий промисловий, науковий і культурний центр України. Донецьк визнаний "найзеленішим" індустріальним містом світу, а кілька років тому тут посадили 1 014 000 троянд, що дозволило повернути йому отримане ще за часів СРСР звання міста троянд, в якому кількість квітів і мешканців збігається.

В даний час у Донецьку також проживає більше мільйона чоловік, причому на 1000 жінок припадає 830 чоловіків. Вік, у якому чисельність представників сильної і слабкої статі врівноважується, знаходиться в межах 30-34 років, а, вже починаючи з 33 років, у структурі населення міста переважають жінки. До слова, самотні дами сьогодні активно шукають своїх супутників життя через шлюбні агентства, на сайтах знайомств в інтернеті. Ось, наприклад, сайт Сумую пропонує велику базу анкет самотніх чоловіків зі всього світу. Буквально з перших віртуальних зустрічей дівчата, що закохані в своє місто, знайомлять кавалерів з інших регіонів і країн з історією рідного міста, який до 1923 року носив назву Юзівка ​​на честь свого засновника - британського промисловця і бізнесмена Джона Хьюса, в народі Юза. У 1924 році рішенням ВУЦВК місту Юзівка ​​присвоїли назву Сталіно, що було пов'язано зі сталеливарної промисловістю. І тільки в листопаді 1961 Сталіно стало Донецьком, цю назву він отримав на честь річки Сіверський Донець.

 

Зустрічі одиноких мешканців та закоханих пар на вулицях Донецька

Самотні леді і джентльмени, а також закохані парочки полюбляють проводити час в самому серці Донецька - на площі Леніна, біля красивого старовинного музичного фонтану вражаючих розмірів, струмені якого "танцюють" в такт музики Баха, Моцарта, Чайковського. Дамам і кавалерам подобається також Первомайський сквер, де можна відпочити в прекрасній ажурній Альтанці закоханих. Бульвар Пушкіна в центрі міста - популярне місце у любителів фотографуватися на фоні скульптур, пам'ятників, різнокольорових фонтанів. Особливо приваблює самотні і нудьгуючі серця знаменита Пальма Мерцалова, викувана зі сталі в кінці XIX століття. Вони також відвідують найбільший в Європі ботанічний сад з численними рослинами, «Донбас-Арену», де крім самого стадіону розташовані паркова зона з фонтанами, водоспадами, альпійськими галявинами і ще багато чого цікавого і захоплюючого.

Прекрасним дамам і їх супутникам дуже цікавий унікальний в Європі Парк кованих фігур, що нараховує більше 160 оригінальних експонатів, які вже обросли повір'ями і традиціями. Наприклад, закоханим, щоб їх відносини були довгими і міцними, потрібно постояти під кованою парасолькою, а молодятам обов'язково зайти в Альтанку закоханих - поцілуватися і повісити там замочок. У Парку є ще композиція «Поєднуючи серця», основним елементом якої є найбільший замок в Україні.

Самотніх нудьгуючих чоловіків і жінок, а також закоханих і молодят завжди можна зустріти в Донецькому парку культури і відпочинку імені А. Щербакова - одному з найкращих в Україні. Тут найбільший в країні розарій, є аквапарк, дельфінарій, роллердром. Проведення свого дозвілля в затишному парку - це завжди маса позитивних вражень та емоцій. Адже за великим рахунком сучасні дами та джентльмени Донецька вміють насолоджуватися життям, будувати грандіозні плани на майбутнє і, звичайно ж, мріяти про велике, світле і справжнє кохання!


Loading...