Знайомства

Знайомства та зустрічі в Дніпропетровську на сайті знайомств Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

У Дніпропетровську живуть найбагатші женихи та наречені

Дніпропетровськ - один з найбільших промислових, транспортних, економічних центрів, є також неофіційною бізнес-столицею держави. За статистикою більшість українських мільйонерів і мільярдерів - це вихідці з Дніпропетровського регіону або його корінні жителі. Можливо саме тому місто увійшло до трійки лідерів за кількістю шлюбних контрактів.

Сьогодні багато молодят Дніпропетровська поряд з киянами і одеситами воліють документально «озвучити» суми, на які в разі розлучення зможе претендувати кожна зі сторін. Юристи кажуть, що для жителів міст-мільйонників, де вистачає самотніх та заможних женихів і наречених, тепер «кохання за контрактом» стало нормою. Причому, найчастіше «страхують» бізнес, а нерухомістю та яхтами погоджуються поділитися.

 

«Іноземна» любов дніпропетровських красунь

Якщо розглянути «шлюбну» статистику Дніпропетровська докладніше, то дніпропетровці найохочіше прощаються з самотнім життям, тобто одружуються, в 28-32 роки. І це притому, що середній вік жителів Дніпропетровської області - 41 рік, чоловіків - майже 38 років, а жінок - 43 роки. Всього ж в регіоні на десять потенційних наречених припадає 8 представників сильної половини людства.

До речі, порівняно з високосним, цей рік виявився більш «урожайним» на союзи закоханих сердець. А ще, в «українському Нью-Йорку», - так називають Дніпропетровськ, завдяки двом вежах-близнюках, що прикрашає центр міста, - дівчата стали частіше виходити заміж за іноземців. Дніпропетровські красуні користуються успіхом в Ізраїлі, Туреччині, ОАЕ, Єгипті, Саудівській Аравії, Сирії.

 

Знайомство іноземних туристів з Дніпропетровському

Однак і сам Дніпропетровськ часто притягує  іноземних туристів. Адже завдяки десятці найбільших у світі заводів, на які місцеві турфірми організовують пізнавальні та досить цікаві екскурсії, місто стало лідером нового перспективного для України виду туризму - індустріального.

Є у Дніпропетровську чимало цікавих об'єктів, якими пишаються місцеві жителі і обов'язково показують їх своїм гостям. Серед них один з найбільших і найкрасивіших мостів Європи та світу - Мерефо-Херсонський арочний міст і перший в Україні православний храм, купол якого вінчає статуя Іоанна Предтечі.

 

Місця знайомств, сімейних прогулянок і любовних зізнань

Не вдасться нудьгувати ні бізнес-туристу, ні романтику-мандрівнику на знаменитій і найдовшій в Європі Дніпропетровській набережній. Тут затишно розташувалася найдовша в нашій країні «Сімейна лавка». П'ятдесятиметрова лавочка, як і життя кожної сім'ї, складається з декількох етапів, фрагментів. Про кожен красномовно свідчать і ковані фігури, що прикрашають лавку, і таблички з написами. Так, біля «котячого сімейства» значиться слово «миримося», а для закоханих пар, у відносинах яких несподівано «настала осінь», є містечко з оригінальною парасолькою «для двох».

Якщо в житті молодих людей поки що немає другої «половинки», але вже дещо набридли нудьга і самотність, то, комфортно розмістившись на «Сімейній лавці», що знаходиться в зоні дії wi-fi, можна «на просторах» інтернету знайти друга для листування, спілкування он-лайн чи познайомитися з цікавим хлопцем або симпатичною дівчиною, яких дуже багато можна знайти на сайті Сумую.

Крім того, прекрасним місцем для знайомства, може стати будь-який з потопаючих у зелені парків і скверів або оригінальний фонтан. Чого тільки варті фонтани «Білий лебідь», «Сфера», «Каскад», «Маленький принц», що перевершують один одного незвичайної підсвічуванням і композицією струменів. А на Алеї закоханих спеціально для тих, хто «дозрів» для освідчення своїй обраниці в палких почуттях, є зворушливий і романтичний фонтан «Купідон», біля якого прямо на плитці «розстелений» бронзовий весільний рушник. На ньому, як і годиться, традиційна фраза: «Разом і назавжди».


Loading...