Знайомства

Знайомства з самотніми жінками та чоловіками в Чернігові на Сумую

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

Закохайся в Чернігові!

Якщо вірити статистиці, то зовсім скоро Чернігів можна буде назвати філією російського Іваново - «містом наречених». Адже в Чернігівській області на кожну тисячу представниць прекрасної статі доводиться всього лише 828 потенційних женихів. І це без поправки на вік! Як відомо, чоловіки в Україні живуть у середньому на 10-15 років менше, ніж жінки.

Ще на початку минулого століття, коли розвиток міста «набирав обертів», було зроблено все, щоб з часом Чернігів став «раєм» для чоловіків. Тут одна за одною відкривалися фабрики - меблева, кондитерська, а також з обробки вовни, виробництва музичних інструментів та виробів з лози. Природно, на такі підприємства працевлаштувалися переважно жінки, а значить, і Чернігів поступово придбав "жіноче обличчя".

І сьогодні, представниці слабкої половини людства змушені проявляти активність не тільки на роботі і в суспільному житті, а й у "справах сердечних". Самотні дівчата реєструються на сайтах знайомств, вивчають іноземні мови, щоб познайомитися з іноземцями і, якщо пощастить - вийти заміж. Сайт Сумую може похвалитись великою кількість анкет самотніх чоловіків з Європи, Америки, Австралії та інших куточків світу.

 

Чернігівські місця знайомств допомагають ... закохатися

Хоча, як показало опитування городян, в Чернігові є чимало цікавих місць, де можна познайомитися, знайти друга або потенційного супутника життя. Так, молоді люди вважають, що найлегше знайомитися в вузах, клубах, кафе і, звичайно ж, в інтернеті, тобто в соцмережах, та на різних сайтах знайомств, наприклад Сумую. Дівчата ж думають, що найкраще заводити знайомства в мережі, на заправках, в барах, магазинах, парках, клубах, і таких мальовничих куточках, як Вал (історична частина міста) або біля світломузичного фонтану в парку Попудренка, що біля Красної площі.

І, напевно, спеціально, щоб «виправити шлюбну статистику», і «розворушити» самотніх та одиноких чернігівців, у місті організували оригінальний фестиваль романтики, кохання та краси - "Romantik. Chernihiv. Fest". Його девіз: «Закохайся в Чернігові! Закохайся в Чернігів! »У рамках фестивалю на центральній площі міста було розгорнуто велике синьо-жовте серце, зшите з 30 сегментів з освідченнями в коханні. Городяни та гості міста стали учасниками танцювального шоу, параду наречених, весільної ярмарки, конкурсу краси, чемпіонатів з фітнесу та боді-білдингу, а також запуску найбільшого повітряної кулі у формі серця. Спеціально для закоханих організували вінчання в старовинних храмах Чернігова.

До речі, на цьому незвичайному фестивалі було зафіксовано відразу кілька рекордів України. По-перше, це найбільше в державі серце з майже вісьмома тисячами освідчень у коханні. І, по-друге - наймасовіше виконання вальсу. Причому, танцювали відразу 435 пар, а акомпанували їм майже 100 музикантів. Так що на такому святі не довелося нудьгувати чи сумувати нікому.

У параді наречених взяли участь 125 дівчат і жінок різного віку, одягнених в самі різні весільні сукні. Крім того, на площі вшановували сімейні пари, які прожили разом по 25, 50 і 55 років. Вони стали гарним прикладом для молоді, показавши на власному досвіді, що знайти свою другу «половинку» - це тільки перший етап на шляху до щасливого сімейного життя. Другий і, напевно, найважчий - це зберегти свої почуття до коханої людини.

Цікаво, що спеціально до фестивалю було приурочено ще й офіційне відкриття скульптури «Романтика у серці». Подарована місту композиція стане ще одним привабливим місцем для побачень і нових знайомств.


Loading...