Знайомства

Знайомся в Черкасах з новими друзями на СУМУЮ

Знайомства в твоєму місті

Нові знайомства в твоєму місті: зустрінь нових друзів, закохайся чи знайди супутника життя! Сумую - найкраще місце для цього!

Знайомства в Україні та за кордоном

На Сумую ти можеш познайомитися з цікавими людьми з України, Білорусі та інших країн світу.

Знайомства по всьому світу

Знайомства з чоловіками та дівчатами з західних країн на Сумую. Знайди нових друзів та зустрінь своє кохання в Західній Європі, Америці або в Австралії.

Сумую


Новачок на Сумую?

Реєстрація

Просто та швидко зареєструватися!

У Черкасах самотні серця зустрічаються в «Долині троянд»

Сьогодні за кількістю розлучень Україна посідає лідируючі позиції в світі. Причому найбільше пар розпадається в Черкаській, Запорізькій, Кіровоградській областях і в Криму. Так що багато українців щодня «поповнюють ряди» одиноких та самотніх.

Якщо вірити статистиці, то в Черкаському регіоні співвідношення чоловічого і жіночого населення складає 46 і 54%, природно, на користь представниць слабкої статі. Найчастіше люди не дорожать сімейними відносинами, і вже протягом декількох років встановилася така тенденція, що на кожні два шлюби припадає одне розлучення. І поступово неповна сім'я стає для нас такою ж нормою життя, як і цивільний шлюб. З кожним роком кількість подібних сімей зростає. Майже 90% з них - це самотні мами з дітьми.

 

Самотні знайомляться, щоб не сумувати і бути щасливими

Однак психологи вже давно довели, що немає щастя на самоті. Людині, як повітря необхідне спілкування, розуміння, підтримкаі любов. Тому жителі Черкас стали частіше звертатися в шлюбні агентства, реєструватися на сайтах знайомств і в соціальних мережах. Адже за допомогою таких сервісів можна швидко знайти друга, нареченого або просто приємного співрозмовника. Саме на сайті Сумую багато черкащан та мешканців інших міст України знаходять свою другу половинку.

Крім того, у багатьох українських містах, в тому числі і Черкасах, спеціально для розлучених чоловіків і жінок організовують різні семінари, психологічні тренінги. На них одиноким і самотнім допомагають  віднайти упевненість в собі, а також дають поради щодо знайомства і побудови відносин з представниками протилежної статі.

Ось і місцева влада Черкас намагається всіляко привернути увагу громадськості до питань сім'ї та шлюбу. У місті прийняті і діють цільові програми з соціальної та матеріальної підтримки одиноких та соціально незахищених громадян. Крім того, спеціально для «скріплених шлюбними узами» і тих, хто ще перебуває в пошуках свого супутника життя, в місті влаштовують барвисті свята та фестивалі. Тут сімейні пари можуть весело і приємно провести час разом зі своїми домочадцями, а нудьгуючі і самотні знайти нових друзів або навіть другу «половинку».

 

Самотні жителі заводять знайомства і шукають кохання на святах

Так, в рамках святкування Дня міста, двісті черкаських сімей взяли участь у щорічному костюмованому параді дитячих візочків «Бебі-бум». Не менш привабливим і цікавим вийшов фестиваль «Весільний кураж», організований в одному з найулюбленіших парків місцевих жителів та гостей міста - «Долині троянд». Оригінальне шоу об'єднало в собі і показ весільних суконь, і імпровізовані передвесільні парубочі і дівич-вечори, і концертні програми, і дитячі вистави. А ті, для кого «весільна історія ще дуже далеко в планах», могли зав'язати нові знайомства і розвіяти нудьгу біля озера з фонтанами і оригінальними сонячним годинником, або на пляжі, що примикає до парку.

А ще, найулюбленіше свято в цьому місті - це День Святого Валентина. Цього року Черкаси зустріли його першими в Україні. Городяни не змогли дочекатися загальноприйнятої дати 14 лютого, і почали відзначати День закоханих фестивалем «BigLoveFest» на кілька днів раніше. За програмою квесту «Градус кохання» місцеві закохані знаходили в рідному місті романтичні місця, переодягалися в костюми сердечок і бажали всім любові та щастя, а також запускали в небо китайські ліхтарики з любовними записками. Крім того, організатори пообіцяли всім нудьгуючим і самотнім допомогти знайти свого Валентина або Валентину. Це, звичайно ж, жарт, але давно відомо, що щастя і радість «не мешкають» там, де сумно і похмуро. Тому жителі Черкас впевнені, що шукати любов потрібно на яскравих і веселих святах!


Loading...